Zarządzanie wizerunkiem

Na koniec zostawiłyśmy „babskie zajęcia”. Kobiety, które już mają świadomość swoich umiejętności, doszły do porozumienia ze swoim wnętrzem i rozluźniły pospinane mięśnie na zajęciach ze śmiechoterapii, są piękne. Zadowolone, bo w końcu się dobrze odżywiają a nie są na diecie, wzmocnione kompetencyjnie i silne. Nie od dziś wiadomo, ze oczy są zwierciadłem duszy, a piękno wewnętrzne odbija się blaskiem w twarzy i postawie. Wisienką na torcie jest makijaż. Nie oznacza to, ze każda Pani musi się malować. Chcemy jedynie Paniom uświadomić, ze każda może. Co jednak zrobić, żeby makijaż nas zdobił a nie oszpecał. Jak nie wyglądać groteskowo, jak uniknąć błędów w codziennym malowaniu.
Nasz ekspertka od wizażu pomoże naszym Paniom dobrać odpowiedni makijaż. Kiedy wchodzimy do drogerii naprawdę trudno się połapać, które kosmetyki należy kupić, który pędzel jest do czego. Na zajęciach rozwikłamy zagadkę dlaczego i po co na półkach sklepowych znajduje się tak wiele rodzajów pędzli do makijażu i czy musimy mieć je wszystkie w domu.
Każda Pani dowie się jaki ma owal twarzy, a co za tym idzie czy i jak używać rozświetlacza i bronzera. Znajdziemy na naszych twarzach miejsce na róż.
Kiedy przygotujemy podłoże nasza wizażystka pomoże dobrać odpowiednią gamę kolorystyczną nie tylko do odpowiedniego typu urody, ale również do koloru naszych oczu. Dość popularna jest wiedza, ze mamy 4 typy urody: wiosna, lato, jesień, zima, jednak nie zawsze wiemy, którym typem urody jesteśmy i co się za tym kryje. Kiedy już wiemy jaki kolor dobrać, to powinnyśmy przyjrzeć się kształtowi swoich oczu, bo to on wyznacza sposób ich malowania.
Pomalowane oczy, twarz muśnięta różem i pięknie pomalowane usta. Dopełnieniem naszego wizerunku jest odpowiednio dobrana garderoba. Ciuchy dobieramy zgodnie z tym jaki tryb życia prowadzimy, w sposób należyty do okazji. Co sprawia, że w niektórych krojach nie wyglądamy dobrze, a inne są jak na nas szyte? Kluczem jest typ sylwetki. Uświadomienie sobie swojego typu sylwetki pomoże nam swobodniej dobrać garderobę. Dowiemy się jakich błędów unikać, w czym będziemy wyglądać olśniewająco.
Wzmocnione, pewne siebie, uśmiechnięte i zaopiekowane Panie mogą zdobywać świat, nie zapominając o wiedzy, którą zdobyły w naszym programie.